Mustafa Eraslan

Mustafa ERASLAN Panax

 Mustafa ERASLAN bildiğiniz gibi bizlerin sağlığı için ürettiği bitki özlü vitamin takviyesi ürünleriyle tanınmaktadır. Ülkemizde çok sayıda insan bu ürünleri kullanarak zinde kalmayı başarmaktadırlar. Her yaştan insan tarafından rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler hakkında oldukça fazla yorumda bulunmaktadır. Mustafa ERASLAN sitelerinde olsun, katıldığı programlarda olsun ürettiği Panax ürünleri hakkında oldukça olumlu yorumlar duymaktadır. Özellikle katıldığı televizyon programlarında kullanıcılarıyla canlı telefon bağlantısı kuran Mustafa ERASLAN kullanıcılarının rahatsızlıklarını dinlerken aynı zamanda ürünlerine de çok sayıda övgü gelmektedir. Bu nedenle kullanıcılarının genel memnuniyet tablosu çizdiği ürünleri şikayet almamasının yanında çok sayıda kişiye de tavsiye edilerek giderek kullanıcı kitlesini artırmaktadır.

 

Mustafa ERASLAN bitkilerle uğraşmaya nasıl başladı?

 Mustafa ERASLAN bildiğiniz gibi çok sayıda bitkisel ilaç üretimi yaparak insanların sağlıklarına kavuşmasında önemli rol oynamaktadır. Bitkiler üzerinde çok sayıda araştırması bulunan doktor bitkilere ilgi duymasını onun için oldukça önemli olan anısına bağlamaktadır. Yıllar önce annesini doktora götürdüklerinde çok hasta olduğunu ve ömrünün son zamanlarını geçirdiğini öğrenirler. Yapılacak müdahalenin olmadığını söyleyen doktorlar umudu kesmiştirler. Ancak bir komşusunun tavsiyesini dinleyen Mustafa ERASLAN annesine sürekli olarak böğürtlen köklerini topladıktan sonra kaynatarak annesine içirdi. Bu sayede kısa bir ömür biçilen annesi on altı yıl daha yaşadıktan sonra rahmetli oldu. Bu olayın ardından kendisini bitkilere adayan Mustafa ERASLAN bitkiler sayesinde iyi edilemeyecek hastalığın olmadığına inanmaktadır.

Mustafa ERASLAN ürünleri bakanlık onaylı mı?

Mustafa ERASLAN ürettiği ürünlerde kullanıcılarının sağlığını düşünen nadir kişiler arasında yer almaktadır. Çok sayıda aşamadan geçirilerek üretilen ürünler kullanıcılarının sağlığı birinci planda tutularak üretilmektedir. Dr. Mustafa ERASLAN ayrıca piyasaya sürmeden önce ürünlerini bakanlık onayından geçirerek kullanıcılarına verdiği güveni artırmıştır.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )