KİBARLIYA DUYULAN YÜKSEK GÜVEN

Kibarlı Ürünleri Kimler Tarafından Üretiliyor?

Kibarlı markasının kurucusu Dr. Mustafa Eraslan’dır. İçinde bulunduğumuzun dönemin İbn-i Sina’sı olarak görülen bitkiler konusunda bir çok araştırmaya ve eğitime sahip olan başarılı hekim Dr. Mustafa Eraslan Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu ve Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olan yakın dostu Mustafa Tekin ile birlikte 1990 yılında kurmuş oldukları Kibarlı markası adı altında bitkisel içeriğe sahip olan ürünleri ortaya koymuşlardır. Ülkemizde çok sayıda kişinin güvenini kazanmış bu iki başarılı hekim bizzat kendi kontrolleri ile bu ürünleri kullanıcılarla buluşturuyor.

Kibarlı Ürünlerini Faydaları Nelerdir?

Öncelikle içeriklerinin bitkilerin özel ve kesinlik kazanmış özlerini kullanarak insanların hastalıklarına yardımcı olan ürünlerden oluştuğunu ve bitkilerin doğal bir mucize olduğundan dolayı hiç bir yan etkisine maruz kalmayacaklarını aksine vücutlarını kimyasal içerikli ürünlerden uzak tutarak daha faydalı bir yaşam sürebildikleri faydalı ürünler ortaya koydukları bir çok kişi tarafından onaylanmaktadır. Sonuçları daha hızlı görmeniz ise bu ürünlerin bir diğer özelliğidir. Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan ürünler, özellikle şeker konusunda sıkıntı yaşayanlar, kalp damar rahatsızlıkları bulunan,  saç dökülmesi ile başı dertte olan ve dahasın da bir çok rahatsızlığa bitkiler ile engel olmuştur.

Kibarlı Ürünlerine Nasıl Güvenebilirim?

Kibarlı ürünleri her biri Sağlık Bakanlığı Kodeksi tarafından onaylı olup barkodlu ve garantiye sahip patentli ürünlerdir. Bitki içerikli bu ürünlerin hiç bir yan etkisi olmayıp kullanmanız gereken ürünü sürekli almanız gerekse bile kimyasal içerikli olmadığı için gönül rahatlığı ile almaya devam etmenize olanak sağlar ve içiniz rahat olur. Bunun dışında bir çok kullanıcıya sahip ürün kullanıcıların yapmış oldukları yorumları ve gazete yazılarını takip edebilirsiniz.

Kibarlı Ürünlerine Göz Atmak

Uzman bir kadro tarafından hizmet verilen site aracılığı ile veya Kibarlı firmasının 7/24 sizler için hizmet vermekte olan çağrı merkezi üzerinden ürünlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her ürünü detaylı olarak içerikleri ile birlikte kontrol etme şansınız olan sitemizde dilerseniz sipariş verebilir veya hangi ürünün hangi rahatsız için kullanılabileceğini görebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )