İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Ürünleri

Kibarlı ürünleri, Dr. Mustafa Eraslan’ın tıp fakültesini bitirdikten sonra 20 yıllık bir çalışması nihayetinde ortaya çıkmış, yüzbinlerce kullanıcıya büyük faydalar sağlamıştır.

Kibarlı ürünlerinin bu kadar büyük bir kitleye sahip olmasının nedeni ise içeriğinin tamamen doğal olması, kullanıcılarına yan etki korkusu yaşatmadan destek sağlamasıdır. Kibarlı ürünleri bünyesinde 40’a yakın bitkisel ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri farklı rahatsızlıklar için üretilmiştir. Kibarlı sağlık ürünleri, Bakanlık onaylı olup, sizlere sunulmadan önce testlerden geçirilmiş güvenli bir gıda takviyesidir.

Kullanıcılarına büyük faydalar sağlayan Dr. Mustafa Eraslan ürünlerini orjinal web sitelerinde veya kibarlı bayiilerinden temin edebilirsiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir