İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Ürünleri Şikayet

Kibarlı Ürünleri Şikayet

Kibarlı ürünleri şikayet bulunmayıp tam tersine kullanan kişiler memnun kalmaktadır. Birer gıda takviyesidir. İlaç değildir sadece bitkilerden oluşmuş olan besin takviyesidir. Başka kişilerin de dikkatini çekmiştir. Bu kişiler insanları hiçe sayarak sahte ve ucuz olarak anılanları üretmeye başlamıştır. Piyasada bulunan bahsi geçilen diğerleriyle karıştırılmamalıdır. Çünkü bunlar tamamen orjinaldir ve patenti alınmıştır. Kibarlı; Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış olanları sunmaktadır. Bakanlığın zaman zaman yapmış olduğu incelemelere göre de kimyasal madde izine rastlanmamıştır.

Kullanıcı Yorumları Nedir?

Kibarlı bitkisel ürünleri kullanıcı yorumları hem forumlarda hem de günlük yaşantı da dilden dile dolanmaktadır. Kullanan kişiler oldukça memnun kaldıklarını ve bu ürünlerin güvenilir olduğunu söylemektedirler. Ayrıca kendi çevrelerine, eşlerine, dostlarına ve ailelerine de önermektedirler. Kullanıcılarına olan faydası ile bilinmektedir. Kullanıcı sayısı 2 milyon kişiye ulaşmıştır. Bu sayı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Kibarlı panax ilaç olmayıp sadece destekleyici elemandır. Hap formunda bulunmaz. Kapsül halinde olan destekleyiciler midede mide özsuyu tarafından emilerek erimeye başlar Bu şekilde içinde bulunan nebatların faydaları tüm vücuda yayılır. Dr. Hakan Özkul tarafından yoğun çalışmalar sonucunda geliştirilmiş olan natürel ürünleri kullanıcılarına fayda sağlayıp yardımcı olmak için sunmaktadır.

Kibarlı Panax Bitkisel midir?

Bitkisel içeriklidir. Tamamen doğal kaynaklardan oluşan ve içeriğinde kimyasal madde bulunmaz. Vücudumuzda bulunan çeşitli rahatsızlıkların giderilmesine destek verirken aynı zamanda psikolojik durumun da olumlu yönde etkilenmesine yardımcı olmaktadır. Kibarlı ürünleri, şifalı içeriğiyle bilinen mucizevi destekleyicilerdir. Son yıllara damgasını vuran üstüne birçok kişinin kullandığı ve memnun kaldığı başarılı destek elemanlarıdır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir