KİBARLI İLE GENÇLEŞİN

Kibarlı Ürünleri Nerede Üretilmektedir?

Dr Mustafa Eraslan tarafından yıllar boyu süren araştırmaların sonucunda bulunan özel karışımlar ile elde edilen Kibarlı ürünlerinin tüm üretim aşamaları ülkemizde ilgili bakanlığın kontrolü altında gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin imalatı sırasında ülkemizde yetişen bitkilerin yanı sıra tüm dünyadan şifa verici farklı bitkiler de kullanılmaktadır. Kibarlı üretim ve firma merkezi İstanbul ilimizde yer alır. Hem hijyen hem de doğallık açısından ön plana çıkan üretim tesisi birçok kere bakanlıktan tebrik ve teşekkür belgesi hak etmiştir.

Kibarlı Ürünleri İlaç Mı?

Kibarlı ürünleri markası ile satışı gerçekleşen ürünler ilaç kategorisinde değildir. Bu ürünler genel olarak bitkisel gıda takviyesi şeklinde adlandırılır. Zaten belirli bir hastalığın tedavisinin çok daha ötesinde vücudun ihtiyaç duyduğu çeşitli mineralleri sağlamakta ve de hastalıklar ile mücadele ederken yıpranan ve yorulan hücreleri yenilemektedir.

Kibarlı Ürünleri Bakanlık Kontrolünden Geçiyor Mu?

Ülkemizin bu alandaki yasal mevzuatı kapsamında Mustafa Eraslan tarafından formüle edilmiş tüm Kibarlı ürünleri hem Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanlığının hem de özel denetim laboratuvarlarının kontrolünden geçmekte ve tamamen yasal bir şekilde satılmaktadır. Bu ürünlerin insan sağlığına hiçbir yan etkisi yoktur. Tamamı kişisel sağlık problemlerini gidermenin yanı sıra kişinin genel fizyolojik ve psikolojik durumunu da düzeltmek için özel olarak hazırlanmıştır. Birçok ürün kullanıcısı tarafından belirtildiği üzere Kibarlı ürünleri ile sağlığınıza yeniden kavuşmanız ve 10 yaş daha genç hissetmeniz kaçınılmazdır.

Kibarlı Ürünleri Nelerdir?

Ülkemizde alternatif tıp alanını geliştiren ve bu konuda en fazla çalışmaya sahip olan Mustafa Eraslan Kibarlı markası ile ürettiği bu önemli besin takviyelerini satışa sunarken öncelikle insanların bu ürünlere daha kolay ulaşmasını hedeflemiştir. Birçok farklı rahatsızlık için destek olarak kullanılabilecek ve kişinin kendini daha zinde ve dinç hissetmesini sağlayan ürünler arasında Kibarlı E1, Ginseng, Panax, K1 en çok bilinen ve kullanılanlarıdır. Farklı Kibarlı ürünleri hakkında bilgi almak için 0212 521 46 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )