İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kibarlı İlaç

Kibarlı ilaç olarak adlandırılmayıp daha çok bitkisel bir gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır. Panax bitkisiyle üretilen kibarlı ürünleri çok sayıdadır. Kibarlı ürünleri kimyasal ve sentetik madde içermedikleri için İlaç olarak kullanılmazlar. Ginseng bitkisinin yüzyıllardır alternatif tıp olarak kullanılmasından yola çıkan Dr. Mustafa Erarslan günümüzde de alternatif tıp olarak bu bitkiyi kullanmaya başlamıştır. Çok sayıda test ve analiz sonucunda üretilen Panax tamamen ginseng bitkisi çeşitlerinin özlerinden elde edilmektedir. Tekrar belirtmek isteriz ki Kibarlı İlaç üretmemekte bitkisel ürünler üretmektedir.

Kibarlı İlaç Firması

Kibarlı ilaç firması diye internette dolaşan söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır. Kibarlı ürünleri bitkileri formulüze ederek üretilen ürünlerdir. Ancak piyasada bulunan taklit ürünler bitkisel özlerden elde edilmeyip kimyasal içerirler. Bu ürünler insan sağlığını tehdit etmektedirler. Kibarlı ürünlerinin sahteleri internette kampanyalarla satılmaktadır. Kampanyalı ürünlere itibar etmemenizi öneriyoruz çünkü kibarlı ürünlerinin fiyatları sabittir. Kibarlı İlaç Firması adı altında ürün satanlar insan sağlığını tehtid ettikleri için Sağlık Bakanlığı tarafından kontrol altına alınmışlardır.

 

Kibarlı İlaç Sorgulama

Kibarlı ilaç sorgulama mümkün değildir. Çünkü kibarlı ürünleri ilaç değildir. Sahte kibarlı ürünleri satan bir çok dolandırıcı kibarlı ürünlerini ilaç adı altında satmaktadır. Kibarlı ilaç adı ile sahte olarak satılan ürünlere sağlığınız için itibar etmemenizi öneriyoruz. İnsan sağlığını hiçe sayarak ürün taklit edip tanınmış bir markanın ürünleri gerçekmiş gibi halka sunulmaktadır. tarım ve köy işleri bakanlığının onayı olmayan hiçbir ürünü satın almamanız sağlığınız açısından önemlidir. Sizleri telefonla arayarak Kibarlı ilaç sorgulama adı altında sorular soranlara da itibar etmeyip telefon numaralarını emniyete bildiriniz.

Kibarlı İlaç Fiyatları

Kibarlı ilaç fiyatları adı altında fiyatlandırılan ve kampanyayla satışta olduğu söylenen ürünler taklit ürünlerdir. Bu ürünleri satın almayınız. Kibarlı ürünlerinin fiyatları sabittir ve satışları sadece resmi siteler üzerinden yapılmaktadır. www.kibarlisaglikurunleri.net resmi internet sitesinde satışa sunulan kibarlı ürünleri Kibarlı ilaç fiyatları adı altında olmayıp fiyatı 150 TL’dir

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir