Kibarlı E1

Kibarlı E1 bir kutuda 75 adet kapsül bulunduran bir kibarlı ürünüdür. Dr. Mustafa Erarslan ve kendisine bağlı çalışan ekibi tarafından tamamen bitkisel olarak üretilmektedir. Çok sayıda kullanıcısı olan ürün gıda takviyesi olarak halk sağlığına sunulmuştur. Kibarlı E1 diğer kibarlı ürünlerinde de olduğu gibi kesinlikle kimyasal madde içermez.

 

Kibarlı E1 Nedir?

Kibarlı E1 tamamen bitki özlerinden oluşan bir gıda takviyesidir. Panax Ginseng Kök Ekstresi, Pomegranate Hull (Nar Kabuğu) Ekstresi, Tribulus (Çoban Çökerten) Meyve Ekstresi, Bitkisel Kapsül (Hidroksi Propil Metil Selüloz), Horny Goat Weed Bitki Ekstresi gibi bitkileri içeriğinde bulunduran kibarlı E1 kesinlikle sentetik ve kimyasal madde içermemektedir. Kibarlı E1 içeriğinden de anlaşılacağı gibi kesinlikle gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

 

Kibarlı E1 Faydaları

Kibarlı E1 FAYDALARI çok sayıda kullanıcı tarafından bizlere iletilmektedir. Ancak ürünün faydalarının yazılması yasaktır. Bitkisel içerikli bir üründen zarar veya yan etki göstermesi beklenemez. Günlük kullanıma uygun olan bu ürün 8 saatte 1 kullanmak tavsiye edilen kullanım dozudur. 12 yaşından küçük çocuklarda Kibarlı E1 faydaları test edilmemiştir.

 

Kibarlı E1 Kullananlar

Kibarlı E1 kullananlar üründen son derece memnun kalmaktadırlar. Ürünün sürekli olarak kullanımı 3 ile 6 ay arasında değişim göstermektedir. Bu süreler boyunca Kibarlı E1 kullananlar ürünün olumlu etkilerini tarafımıza bildirmektedirler. Kibarlı E1 kullananlar ile ilgili detaylı bilgileri www.kibarlisaglikurunleri.netinternet sitesi üzerinden alabilirsiniz.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )