İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kibarlı Bayileri

Kibarlı bayileri kibarlı ürünlerinin resmi satış bayileri olup gerçek kibarlı ürünleri satmaktadırlar. Türkiye genelinde çok sayıda bulunmayan bu bayiler kibarlı markasını dürüst bir şekilde temsil edilecek kişilerden seçilmişlerdir. Kibarlı ürünleri insan sağlığına verdiği önemden dolayı herkese bayilik vermemektedir. Kibarlı bayileri tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı gerçek kibarlı ürünlerinin satışını yapmaktadırlar.

 

Kibarlı Bayileri İstanbul

Kibarlı bayileri İstanbul ilinde de bulunmaktadır. Bunlar 27 bayiden oluşmaktadır. 9 yetkili kişiye verilen bayiliklerdir. Yetki verilen kişiler İstanbul’un çeşitli semtlerinde şubeleriyle hizmet vermektedirler. Kibarlı Bayileri İstanbulda halka kaliteli hizmet felsefesi ile satış yapmaktadırlar.

 

Kibarlı Bayileri Ankara

Kibarlı bayileri Ankara ilinde de hizmet vermektedirler. Tarım ve köy İşleri Bakanlığından onaylı ürün satışı yapan Ankara ilinde bir tek bayimiz bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz kargo ve taksit fırsatları ile ürünleri internet sitemizden de güvenle alabilirsiniz. Kibarlı Bayileri Ankara’dakaliteli ve hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.

 

Kibarlı Bayileri İzmir

Kibarlı Bayileri İzmir ilinde 1 yetkili bayi olarak hizmet vermektedir. Bitkisel ürünleri kibarlı güvencesiyle satışa sunan bayimiz İzmir halkının güvenini kazanmıştır. Kibarlı ürünlerini en rahat şekilde kapıda ödeme, taksit ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla internet sitemizden alabilirsiniz. Kibarlı Bayileri İzmir ilinde de en kaliteli ve en güvenli şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Kibarlı Bayileri Bursa

Kibarlı bayileri Bursa ilinde henüz bulunmamaktadır. Bursa iline ürün satışı resmi internet siteleri üzerinden yapılmaktadır. Kibarlı Bayileri Bursa ilinde olmamasına rağmen bursa iline çok sayıda ürün satışı www.kibarlisaglikurunleri.net  internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Ürünleri ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir