KALICI ÇÖZÜMLERİ İÇİN KİBARLI ÜRÜNLERİ

Kibarlı Ürünleri Nelere İyi Gelir?

1990 yılından itibaren Dr. Mustafa Eraslan yürütmüş olduğu çalışmalarda Türkiye’de yüzlerce hastanın tedavisinde önemli rol üstlenmiştir. Yan etkileri önemli ölçüde azaltılmış bu kapsüller sayesinde mevcut rahatsızlıklarınızın azaltılması ve hatta yok edilmesinde inanılmaz katkı sağlayan Kibarlı, yüzde yüz doğal ve yüzde yüz bitkisel ürünlerden oluşan besin takviyeleridir. Bu besin takviyelerinin ve 40’ı aşkın ürünün tek mucidi Dr. Mustafa Eraslan’dır. İlaç kategorisinde bulunmayan bu kapsüller, ürünleri bilmeyenler tarafından ilaç olarak karıştırılmaktadır. Kibarlı ürünlerinin karşılaştığı en büyük sorun olan bu karıştırma hastalara doğru ve sağlıklı bilgi aktarımı olmadığı için kaynaklanmaktadır.

 

Orijinal Kibarlı Ürünleri Nasıl Anlaşılır?

Kibarlı Ürünlerinin orijinal olduğunu anlamanın en net çözümü kutu altında kabartmalı bir şekilde bulunan “PHYTOPHARMA” yazısıdır. Kutu altında kabartmalı olarak bu yazı bulunmuyorsa ürünün orijinal olmadığını anlayabilirsiniz. Birçok hastalığın tedavisinde size yardımcı olan Kibarlı ürünleri, orijinalleri kullanılmadığı takdirde size fayda sağlamayacağı gibi size zararlı gelebilecek sonuçlar da doğurabilir. Mutlaka web sitesi üzerinde adresi ve telefonu bulunan yasal bayilerden ürün temininizi yapmanız v aldığınız ürünün orijinal olup olmadığını teyit etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca Kibarlı ürünleri tüm bayilerinde 150 Türk Lirası’ndan satışa sunulmaktadır.  Bu fiyatın altında veya üzerinde satış rakamları da size ipucu olabilecek başka bir örnektir.

 

Doğal Besin Takviyesi: Kibarlı

Besin takviyeleri sizin mevcut olan rahatsızlıklarınız ve bu rahatsızlıklarınızın çözüme ulaştırılmasında yardımcı bir alternatif tıp ürünüdür. Gün içerisinde kendinizi daha iyi hissetmek, güne daha zinde başlamak, mevcut hastalıklarınızın tedavisi gibi birçok sorunun çözümü için önemli birer kaynak olan besin takviyeleri içerisinde doğru ürünün kullanılması önemli bir ölçü durumdadır. Bu durumda ise katıldığı birçok eğitim ve seminerler, kullandığı yüzde yüz doğal ve kaynağında incelenen bitkisel ürünler ile deneyimlerini hastalarına aktaran ve başarılı sonuçlar alan Dr. Mustafa Eraslan, Kibarlı ürünleriyle bu güne kadar 2 milyondan fazla hastaya yardımcı olmuştur.

 

Kibarlı Ürünleri Birer İlaç mıdır?

Kesinlikle ilaç değildir. Kibarlı ürünleri, yüzde yüz doğal ve şifalı bitkilerden imal edilen, Dr. Mustafa Eraslan’ın bilgi ve deneyimlerini aktardığı ve sonuç odaklı birer besin takviyesidir. Bu sebeple uzun süre kullanılmasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaz, aksine daha etkili ve kalıcı çözümler için uzun süre kullanım önerilmektedir.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )