İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan Nisan 1963 yılında doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra KTÜ Tıp Fakültesinin başarılı ile bitirmiştir.

Üniversite eğitiminden sonra bitkilerin insanlar üzerindeki etkileri ve faydaları üzerine araştırmalar yapmıştır.  20 yıllık bitkisel çalışmalar nihayetinde Kibarlı ürünleri bünyesinde 40’a yakın bitkisel ürün ile siz kullanıcılarına yıllardır büyük faydalar sağlamaktadır. Kibarlı sağlık ürünleri içeriğinde kimyasal maddeler bulunmamakta sizlere doğal yollardan fayda sunmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir