İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BİTKİ BİLİMİ VE HAKAN ÖZKUL

Dr. Hakan Özkul Hakkında

Yaşadığımız dönemin İbn-i Sina’sı, en güvenilir hekimlerden ve bitki bilimcisi olarak tanınan Dr. Hakan Özkul 1967 de Ankara’da doğdu. İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) kazandı. Önlisans eğitimini Hacettepe Tıp Fakültesinde tamamladı sonra, lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Şuan Dr. Hakan Özkul, Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Dr. Hakan Özkul’un Eğitim Aldığı Alanlar Nelerdir?

Dr. Hakan Özkul yurt dışında tamamladığı yüksek lisansından sonra farklı ülkelere giderek araştırmalarını ve bilgisini çoğaltmış ve genişleştirmiştir. Konu ile ilgili bir çok eğitime katılmış ve bu katılımlarda yüksek başarı gösterip almış olduğu sertifikalarla kanıtlamıştır. Ayrıca Fitoterapi, ileri düzey fitoterapi, beslenme ve Homeopaty eğitimlerini İngiltere’de almıştır. Japonya Kyto Üniversitesi’n deki bilim adamları ile çeşitli ilaçlar hakkında araştırmalar yapmış ve Uzakdoğu’da uzun bir süre kalarak araştırmalarını sürdürmüştür. Uzun bir eğitim görmüş ve bu konuda bir çok araştırma yapmış olan Dr. Hakan Özkul sürekli kendini geliştirmeye ve insanlara yardımcı olmak adına yıllarını geçirmiş, öğrenmekten ve öğretmekten vazgeçmemiş bir bilim adamıdır. Kendi kurmuş olduğu Kibarlı firması ile edinmiş olduğu bilgileri şifalı gıda takviyeleri ile birlikte ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır.

Dr. Hakan Özkul’un Hedefi Nedir?

Birçok sıfatla tanıdığımız ama en belirgin sıfatı bitki bilimcisi olan Dr. Hakan Özkul bitkilerin gücüne ve bu gücün emin ellerde kullanılmasıyla insanları doğal ürünlerle tanıştırmak, kimyasallıktan uzak bir sağlıklı hayata sahip olmalarına yardımcı olmak, insanlara yardımcı olmak en büyük hedeflerinden biridir. Doğada var olan mucizeyi görüp bu konuda yapabileceği her şeyi yapmış ve yapıyor olması aynı zamanda ürünlerine olan talep miktarının fazlalığı ise insanlara son derece güven aşılamış ve yaptığı ürünlerin çok doğru yardımcılar olduğunu göstermiştir.

Dr. Hakan Özkul İle İletişim Yolları 

Kendini daha çok araştırma geliştirme yani AR-GE konusunda çalıştığı için herhangi bir sağlık kurumunda görev yapmıyor ve kendine ait herhangi bir muayenesi yoktur. Yoğun bir programa sahip olan başarılı hekimin adını kullanarak sizin için randevu alabileceklerini söyleyen bu doğrultuda para talep eden kurum yada kişilere itibar etmeyiniz. Yalnız Dr. Hakan Özkul’un bir çok kişiye yardımcı olmuş ve olan ürünlerini uzman kadrosu ile yapmış olduğu bir internet satış sitesi ve 7/24 açık olan bir telefon hattına sahip. Kibarlı firmasının ürünlerini kullanan tüm kullanıcıları araştırabilir ve yorumlarını okuyabilirsiniz. Panax, Reishi mantarı, E1 ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz, ” YAN ETKİSİ OLMAYAN MUCİZE ÜRÜNLER ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir